Cennik usług

W naszej firmie stosujemy możliwie najniższe i dopasowane indywidualnie do szkody każdego Klienta prowizje. Biorąc pod uwagę konkurencyjne ceny usług naszej branży, nie pobieramy 30 - 50 % prowizji tak jak inne firmy, a zwłaszcza te żerujące i naciągające Klientów bezprawnie, posługując się ich danymi osobowymi - docierając bezprawnie do ich domów i łóżek szpitalnych. Do nas Klienci docierają sami niemal z całej Unii Europejskiej i są zadowoleni z wyników sprawy.

Podżeganie publiczne przez jakiekolwiek osoby jest prawnie zabronione, a pracownicy firm konkurencyjnych noszą miano, aby szkodzić społecznie innym opisują o porządnych firmach kłamstwa i brednie. To jest tylko ich CHLUBA. Nikt i żaden Klient, czy zadowolony z wyniku sprawy, czy też nie - nie będzie nigdy występował publicznie i anonimowo. Sprawy są różne i każda jest indywidualnie rozumiana, a zwłaszcza przez Sąd, o ile tam trafia.

Zawsze przejrzysta umowa

U nas nie ma niedomówień. Wszystko na każde potrzeby Klienta jest precyzowane i wyjaśniane. Nasze biuro nie ma zadnej satysfakcji, aby nasz Klient był niezadowolony lub aby ponosił niepotrzebne koszty. Takie postępowanie przemyślanych czynności jest naszą etykietą. Każdy ma prawo sprawę omówić, docenić, ocenić i zadecydować sam. My dalej postępujemy jak prawo przewiduje zgodnie z krajem, gdzie szkoda powstała.

Każda firma zawiązuje z Klientem umowę, jaka wg. jej wzorca została opracowana. Umowa nosi w sobie szereg wyjaśnień na jakich warunkach i w jakim zakresie firma będzie pracowała oraz przy jakich kosztach. Pozycja prowizji w naszym przypadku jest zawsze uzgadniana z Klientem.

Jest nieuczciwością aby zapewniać poszkodowanych o uzyskaniu odszkodowania w 2 - 5 dni i to kilkuset tysięcznych kwotach. Prawo cywilne jest jedno: ubezpieczyciel ma ustawowo na to do 30 dni, a może przeciągać prawnie do 90 dni. Odszkodowania są uzależnione od powstałej szkody jej rozmiarów i rodzaju. Nasz rekord uzyskanego świadczenia za szkodę na osobie, to 5000 PLN za 1% uszczerbku na zdrowiu pozaprocesowo.

Szanowni Państwo, korzystajcie z biura stacjonarnego i sprawdzonego przez wiele tysięcy klientów. Ponadto podajemy, że wysokość prowizji zawsze mieści się w kwotach wysoko wynegocjowanych z ubezpieczycielem sprawcy wypadku, których poszkodowany nie jest w stanie sam osiągnąć. Taka sama sytuacja dotyczy wyliczenia właściwych wartości szkód pojazdów, gdzie u nas wartości zgodnie z tym samym systemem są zawsze dużo wyższe i prawdziwe. Różnice osiągają niejednokrotnie od 50% wzwyż. Nie wierzcie ubezpieczycielom, że właściwie wyliczyli Waszą szkodę.


Należne nam koszty pobieramy zawsze na zakończenie prowadzonej sprawy!
Większość kosztów dolicza płatnik do sprawy i nie są żadnym obciążeniem dla poszkodowanego!

Koszty zastępstwa procesowego kredytujemy w przypadku procesu cywilnego.