Centrum odszkodowań

Drodzy poszkodowani! Oświadczamy, że nie uganiamy się po domach osób poszkodowanych i szpitalach wciskając papier do podpisania umowy   do 50% prowizji z niewiadomą treścią, a w dodatku przy pełnym stresie i nieświadomości poszkodowanego. Do nas Klienci przychodzą sami, przeważnie w oparciu o opinie znajomych, którym pomogliśmy

Nasz zespół prawno - techniczno - medyczny liczy 15 etatowych pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Dlatego też, jeżeli jesteście Państwo osobami poszkodowanymi z wypadku - zgłoście się natychmiast do naszego biura, a otrzymacie rzetelną pomoc i właściwe odszkodowanie, którego nigdy nie uzyskacie sami od sprawcy wypadku i jego ubezpieczyciela!

Pełen zakres usług

Obsługujemy sprawy związane z wszelkimi wypadkami i nieszczęśliwymi zdarzeniami:

  • wypadki komunikacyjne
  • wypadki przy pracy
  • nieszczęśliwe wypadki w życiu prywatnym
  • wypadki za granicą
  • SPORY UBEZPIECZENIOWE - weryfikujemy z pełnym sukcesem.
  • Błędy medyczne i zakażenia.

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi firmami

Uważajcie na firmy włóczące się z teczką po ulicy i nachodzące ludzi w domach i szpitalach - ryzyko pułapek jest bardzo duże, a przy tym oszukańcze prowizje nawet do 50 %. My nie potrafimy żebrać po szpitalach i innych jednostkach oraz nachodzić ludzi w domach posługując się bezprawnie kupionymi ich danymi osobowymi. KONKURENCJE stosują różne CHAMSKIE SPOSOBY, aby zyskać Klienta i poderwać autorytet sumiennych Kancelarii.

Gwarancja profesjonalnej obsługi

Mamy stałą, stacjonarną siedzibę biura, w której profesjonalnie Państwa obsłużymy. Zwyciężamy konkurencję w zakresie najwyższej jakości obsługi klienta oraz profesjonalnego dokonania czynności w dochodzeniu odszkodowań. Ponadto 5 Oddziałów w Polsce.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielem Biura Rogulski

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dodatkowe informacje

 

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNAFirma
Sprawdź naszą rzetelność na
http://www.rzetelnafirma.pl/CF4OUNKU