Nieszczęśliwe wypadki - odszkodowania

Odszkodowania - windykacja - detektywizacja - obsługa prawno-techniczna

Nasz profesjonalizm jest zawsze skuteczny dla osób poszkodowanych w wypadkach. Wykonujemy pełen zakres czynności związanych z uzyskaniem zawsze najwyższego odszkodowania czy zadośćuczynienia w tak trudnych sprawach jak szkody osobowe. W tym przypadku korzystamy z neutralnej Specjalistycznej Komisji Lekarskiej, w której skład wchodzą specjaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a zarazem długoletni orzecznicy w sprawach ubezpieczeniowych. Komisja ta daje nam 100 % zasadnych informacji co do uszczerbku na zdrowiu osoby poszkodowanej, a to automatycznie pozwala nam na prawną walkę z ubezpieczycielem, którego lekarze zaufania zaniżyli procentowość w tym zakresie, co obniża znacznie należne świadczenia.

Wykonujemy pełna obsługę przez biegłych rzeczoznawców, wraz z Wydziałem Kryminalistyki Komendy Wojewódzkiej Policji i innych jednostek. Serdecznie zapraszamy!

Biuro Rogulski jest w stanie pomóc w każdym przypadku wypadku dowolnego typu.

Wypadki komunikacyjne

Pomagamy zarówno w przypadku wypadków, którymi uczestnikami są oosby fizyczne jak też firmy transportowe.

Wypadki przy pracy

Jeśli zdarzył Ci się wypadek przy pracy, w Polsce lub w dowolnym kraju UE, skontaktuj się z nami jak najszybciej aby uzyskać profesjonalną pomoc.

NIGDY NIE WIERZ PRACODAWCY, ŻE ŻADNE ODSZKODOWANIE CI SIĘ NIE NALEŻY !!! - zwłaszcza w Belgii, Niemczech, Holandii oraz innych krajach.

Wypadki i inne zdarzenia za granicą

Po zdarzeniu w Anglii, Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Holandii, Litwie, Niemczech, Włoszech lub innym kraju UE? Najlepiej nie rozpoczynać nic samemu! "Biuro Rogulski" wykona to profesjonalnie, bez kosztów wstępnych, przy udziale adwokatów i innych profesjonalnych specjalistów.

  • W Niemczech mamy trzy współpracujące i prężnie działające Kancelarie Adwokackie w Berlinie .
  • W Czechach mamy współpracującą Kancelarię Adwokacką -  Praga.
  • W Anglii mamy współpracującą Kancelarię Prawną w Londynie. 
  • W Austrii mamy współpracującą Kancelarię Adwokacką w Wiedniu,
  • We Francji mamy współpracującą Kancelarię Adokacką w Melun k. Paryża.
  • We Włoszech mamy współpracującą Kancelarię Adwokacką w Alessandrii i Lodi.
  • W Belgii - Antwerpen -współpracująca  Kancelaria Adwokacka .
  • W Holandii  Rotterdam współpracująca Kancelaria Adwokacka.
  • W Dublinie / Irlandia - Kancelaria Adwokacka.

Załatwiamy profesjonalnie sprawy związane ze wszystkimi zdarzeniami w Anglii-UK, Austrii, Polsce, Niemczech, Czechach, Francji, Włoszech, Belgii, Holandii, Hiszpanii       i pozostałych krajach UE. Właśnie w tych krajach jesteśmy sprawni profesjonalnie uzyskać odszkodowania za niszczone pojazdy i inne mienie oraz zadośćuczynienie.

W przypadku zainteresowania tematyką emerytur w UK, prosimy o zapoznanie się ze zmianami w kwalifikacji do państwowej emerytury w Wielkiej Brytanii.

Wykonujemy zlecenia sprawnie i szybko z windykacją świadczeń w 100 %.

Inne nieszczęśliwe wypadki

Wypadek na działce? A może złamanie nogi na nierównym chodniku? W większości przypadków możesz ubiegać się o zadośćuczynienie.