O firmie

"Biuro Rogulski" z siedzibą w Nowej Soli oraz placówkami terenowymi działa profesjonalnie już od 1999 roku. Załatwiliśmy w tym czasie kilkadziesiąt tysięcy spraw odszkodowawczych i mamy satysfakcję z uznania naszych Klientów. (czytaj podziękowania na dalszych podstronach).

Naszym atutem jest sprawne i profesjonalne uzyskiwanie odszkodowań dla poszkodowanych, począwszy od wniesienia roszczeń, kończąc niejednokrotnie procesem cywilno prawnym w sądzie, aby uzyskać wszystko to co się należy poszkodowanemu. A wiadomo, że ubezpieczyciele nie są chętni płacić uczciwie i zasadnie za swoich sprawców wypadków. Ich atutem jest zawsze jak najniższe wyliczenie świadczeń.

My sobie z tym świetnie radzimy z racji utworzonego dla potrzeb naszego Biura profesjonalnego Zespołu Prawno Techniczno Medycznego.

Zakres działania Biuro Rogulski

Nasz zakres działania obejmuje wszystkie wypadki bez względu na ich rodzaj i miejsce powstania. Obsługujemy zarówno teren kraju jak i wszystkie kraje Unii Europejskiej. Ponadto renty powypadkowe, windykacja należności oraz wszelkie sprawy techniczno prawne i medyczne, a w tym błędy w sztuce zawodu.

Jeśli jesteś poszkodowanym i potrzebujesz fachowej pomocy, skontaktuj się z Biurem Rogulski jak najszybciej. Pamiętaj - dzięki współpracy z profesjonalistami możesz osiągnąć dużo więcej niż działając w pojedynkę.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielem Biura Rogulski

 

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNAFirma
Sprawdź naszą rzetelność na
http://www.rzetelnafirma.pl/CF4OUNKU