O firmie

"Biuro Rogulski" z siedzibą w Nowej Soli wraz z placówkami terenowymi działa profesjonalnie już od 1999 roku. Załatwiliśmy w tym czasie kilkadziesiąt tysięcy spraw świadczeń prawnych i mamy satysfakcję z uznania naszych Klientów. (czytaj podziękowania na dalszych podstronach). Ciagle zmieniamy nasze potrzeby pracy "Biuro Rogulski".

Naszym atutem jest sprawne i profesjonalne uzyskiwanie świadczeń dla Klientów, począwszy od wniesienia roszczeń, kończąc niejednokrotnie procesem cywilno prawnym w sądzie, aby uzyskać wszystko to co się należy powodowi. A wiadomo, że ubezpieczyciele nie są chętni płacić uczciwie i zasadnie za swoich sprawców wypadków. Ich atutem jest zawsze jak najniższe wyliczenie świadczeń. Dlatego nasze opracowania spraw przekazujemy do odpowiedniej Kancelarii Adwokackiej, celem ządania roszczeń.

My sobie z tym świetnie radzimy z racji utworzonego dla potrzeb naszego Biura profesjonalnego Zespołu Prawno Techniczno Medycznego.

Zakres działania Biuro Rogulski

Nasz zakres działania obejmuje wszystkie sprawy bez względu na ich rodzaj i miejsce powstania. Priorytetem są kompleksowe tłumaczenia na języki obce całości materiału dowodowego sprawy Klienta.Obsługujemy zarówno teren kraju jak i wszystkie kraje Unii Europejskiej. Ponadto renty powypadkowe i inne, windykacja należności oraz wszelkie sprawy techniczno prawne i medyczne, a w tym błędy w sztuce zawodu.

Jeśli jesteś  potrzebujesz fachowej pomocy, skontaktuj się z Biurem Rogulski jak najszybciej. Pamiętaj - dzięki współpracy z profesjonalistami możesz osiągnąć dużo więcej niż działając w pojedynkę.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielem Biura Rogulski z lat poprzednich.

 

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNAFirma
Sprawdź naszą rzetelność na
http://www.rzetelnafirma.pl/CF4OUNKU